• In English
 • Децентралізація – це приклад нового підходу ухвалення рішень, на який є попит суспільства, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 липня 2019 року о 17:00

  Урядова реформа зміцнення місцевого самоврядування – децентралізація – це приклад нового підходу ухвалення рішень, на який є значний попит суспільства. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телекомпанії «СК-1» (Житомир).

  За його словами, сьогодні, у передвиборчий період, в державі відчутна підміна понять, коли люди прагнуть змін, а їм пропонують нові обличчя, які нерідко є навіть незнайомими. Натомість справжні зміни – це не обличчя, а підходи, які дозволяють запроваджувати затребувану якість життя, впевнений Володимир Гройсман.

  «Ми потребуємо нових підходів для вирішення складних завдань. Коли нам нав’язують замість відповіді на складні питання відповідь про те, що потрібні якісь нові обличчя, у мене виникають питання: а хто ці нові, чи здатні вони вирішувати проблеми? – сказав Володимир Гройсман. – А що таке новий підхід? Децентралізація – це новий підхід управління державою. Нова українська школа – це новий підхід надання освіти. Оце потрібно для зміни якості життя».

  Децентралізація – це приклад нового підходу ухвалення рішень, на який є попит суспільства, – Володимир Гройсман