• In English
  • На «комунікаційному майданчику» Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» обговорено питання механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників
    опубліковано 03 липня 2019 року о 17:13

    3 липня 2019 р. у Будинку Уряду за сприяння Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів відбулось обговорення пропозицій щодо розроблення механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників. Відповідне завдання передбачене планом дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018 – 2020 роках.

    В обговоренні взяли участь представники Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби, Національного банку України, Державної служби фінансового моніторингу, ДП «НАІС»,  урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна», Проекту ЄС «Право.Justice», GIZ.

    Учасники напрацювали «дорожню карту» запровадження механізму перевірки достовірності інформації про кінцевих бенефіціарних власників та домовились про співробітництво в рамках її реалізації.