• In English
 • Мінветеранів: Державні установи та громадські організації повинні взаємодіяти в наданні якісних послуг ветеранам
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 03 липня 2019 року о 17:18

  Ветерани мають отримувати якісні послуги незалежно від того, надає їх представник державної установи чи громадської організації. На цьому наголосила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк під час наради за участю спеціалістів, психологів, що працюють в ГО, медиків державних установ та членів Ізраїльської коаліції травми (ІКТ).

  «Завдання Мінветеранів – це вибудувати систему ефективного надання послуг ветеранам та членам їхніх родин, налагодити роботу таким чином, аби представники державного та недержавного секторів не дублювали функції один одного», – наголосила заступник Міністра.

  Менеджер міжнародних проєктів ІКТ Макс Голденберг зазначив, що коаліція має чималий досвід організації та координації роботи фахівців, які працюють з ветеранами та членами їхніх родин.

  «У нас є програма із координації та структурування діяльності спеціалістів із різних органів влади та громадських організацій. Всі залучені особи та установи координує Центр стресостійкості і дозволяє не лише економити ресурс та гроші, але й робити рівень та обсяг надання допомоги максимально якісним», – розповів Макс Голденберг.

  На думку заступника Міністра, така модель взаємодії державних установ та громадських організацій і в нашій країні може дати високий результат. Прикладом спільного майданчика, на її переконання, можуть стати Ветеранські простори.

  «Представники державного та недержавного сектору зможуть одночасно перебувати у Ветеранському просторі. Спільно консультувати ветерана і надалі надавати весь спектр допомоги, якої він потребує, із залученням різноманітних фахівців», – додала Оксана Гаврилюк.

  Вона також підкреслила, що розраховані на допомогу ветеранам проєкти, які запроваджують громадські організації, цілком можуть бути профінансованими саме з бюджету шляхом подання їх на конкурс та перемоги в ньому.