• In English
 • Парламентський комітет прийняв рішення рекомендувати ВРУ підтримати в цілому законопроект №6607
  Національна поліція України, опубліковано 03 липня 2019 року о 18:20

  Парламентський комітет прийняв рішення рекомендувати ВРУ підтримати в цілому законопроект №6607, який передбачає впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості дітей, та посилення відповідальності за такі злочини. Участь у засіданні Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності з розгляду цього законопроекту сьогодні, 3 липня, взяв Голова Національної поліції України Сергій Князєв. 

  Проект закону розглядався за результатами електронної петиції щодо захисту дітей від сексуального насильства, яка набрала необхідну кількість голосів.

  Глава Нацполіції зазначив, що законопроект №6607 (проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього)») є наріжним законодавчим актом для правоохоронців.

  «Враховуючи всі демократичні принципи, Національна поліція стовідсотково підтримує законопроект №6607. Прошу вас підтримати цей законопроект, тому що це дуже велика нагальна проблема»,у- звернувся Сергій Князєв до законодавців. 

  У ході засідання Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності було прийнято рішення рекомендувати ВРУ підтримати законопроект № 6607 у цілому.