• In English
 • Олександр Ткаченко провів онлайн-зустріч із Державним секретарем з питань культури та медіа Нідерландів

  Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко провів онлайн-зустріч із Державним секретарем з питань культури та медіа Нідерландів Ґюнай Услу та її командою.

  «Провели онлайн-зустріч із Державним секретарем з питань культури та медіа Ґюнай Услу та її командою.

  Подякували колегам за підтримку України в боротьбі з рф. Нідерланди розірвали культурні зв'язки із росією та приєднались до санкцій ЄС щодо блокування російських тв-каналів.

  Натомість бачимо підтримку наших артистів, що наразі знаходяться у Нідерландах. Саме сьогодні Уряд країни оголосив про створення спеціального фонду в 1 мільйон євро для підтримки українських артистів та митців. Його наповнюють Міністерство освіти, культури і науки та Міністерство закордонних справ Нідерландів.

  Нідерланди для нас – один із взірців у галузі охорони культурної, зокрема, архітектурної спадщини та стандартів музейної справи. Сьогодні Україні цей досвід дуже потрібен. Під час зустрічі домовились про подальшу поглиблену співпрацю у цих напрямках.

  Запросили колег долучитись до відновлення пошкодженої культурної спадщини України в рамках спільної Пан Європейської ініціативи. Нідерландські колеги з радістю зустріли цю пропозицію. Дуже важливою є саме спільна підтримка всієї Європи.

  А ще наголосили на важливості появи мовлення українських телеканалів у Нідерландах. Український голос мають чути всі громадяни Європи без виключень.

  Дякую колегам за підтримку та впевнений, що співробітництво наших країн у культурній сфері призведе до дійсно значних результатів», - повідомив Олександр Ткаченко.