• In English
 • Олександр Порхун зустрівся з вихованцями Київського військового ліцею імені Богуна
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 15 жовтня 2020 року о 17:16

  До Дня захисника України, перший заступник Міністра у справах ветеранів України, Герой України Олександр Порхун провів урок національно-патріотичного виховання ліцеїстами Київського військового ліцею ім. І. Богуна.

  «Мені, як випускнику ліцею приємно знову бути тут в рідних стінах, з яких розпочалася моя військова кар’єра. Часто згадую викладачів-офіцерів, які навчали масштабно мислити, бути самостійним та вчитися швидко приймати рішення. Всі, хто зараз тут стоїть на плацу – єдине ціле. Пам’ятайте про це! Під час бойових дій тільки завдяки сумісній злагодженій роботі всіх підрозділів, нам вдалося врятувати багато людських життів»,- наголосив Олександр Порхун.

  Перший заступник Міністра привітав ліцеїстів з Днем захисника України, побажав їм успіхів і мужності та закликав ніколи не переставати вірити в свою країну, тренувати в собі силу волі та самодисципліну.

  «Щира любов до своєї країни - потужна зброя, яку бояться вороги України. Впевнений, що кожен з вас стане гідним захисником своєї країни і продовжить розвиток держави, здатної в будь-який момент стати на свій захист», - сказав перший заступник Міністра.