• In English
 • Олександр Кубраков разом з командою Міністерства у Вашингтоні обговорюють відновлення та розвиток української інфраструктури
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 19 жовтня 2022 року о 14:15

  Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков разом з командою Міністерства інфраструктури України перебувають з візитом у Вашингтоні.

  За його словами, спільно з Посольством України в США та Послом України в США провели ряд важливих зустрічей. Зокрема, з Міністром транспорту США Пітом Буттіджеджом, заступницею Адміністратора USAID з політичних питань та питань планування Ізобель Коулман, Державним секретарем Ентоні Блінкеном та помічницею Держсекретаря США з питань регіонів Європи та Євразії Карен Донфрід та Послом Джеймсом О’Браєном.

  Центральна тема зустрічей та переговорів — відновлення та розвиток української інфраструктури, пошук нових логістичних рішень в умовах безпрецедентної російської агресії.

  «Ми об’єднані спільними цінностями і боротьбою за свободу. Вдячні колегам та партнерам за непохитну позицію та системну підтримку України», - наголосив Олександр Кубраков.