• In English
 • Олександр Кубраков: Працюємо з девелоперами для створення найкращих умов для українців, які втратили своє житло через російську військову агресію

  За ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури відбулась перша зустріч з девелоперами, забудовниками, представниками будівельної галузі щодо їхньої участі в другому етапі програми єВідновлення – компенсації за повністю зруйноване житло.

  Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков оголосив про відкритий Меморандум про співпрацю між Міністерством та представниками галузі. Його ключова мета – доброчесне та вчасне виконання зобовʼязань забудовників перед українцями, які обиратимуть для себе первинний ринок нерухомості. Меморандум оприлюднений на сайті Міністерства та відкритий до підписання. Знайти його можна за посиланням: /news/34847.html

  Олександр Кубраков наголосив на необхідності якнайшвидшого забезпечення житлом тих, хто постраждав внаслідок російської військової агресії, а також використанні фінансових інструментів залучення українців, зокрема через акційні пропозиції, знижки тощо.

  До комісій місцевого самоврядування станом на сьогодні подано майже 5 тисяч заяв, більшість з них подали мешканці Харківської та Київської області. Маємо майже 500 сформованих житлових сертифікатів. Наступного місяця ці сертифікати можливо буде реалізувати.

  Підкреслюємо, програма компенсацій не обмежує українців у реалізації сертифіката. Учасник програми може обрати будь-який регіон України та будь-який спосіб – інвестиція у майбутній обʼєкт нерухомості, купівля на первинному чи вторинному ринку.