• In English
  • Олександр Кубраков: Понад 500 поданих заяв на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках – готуємось до повноцінного запуску послуги в рамках компенсації за знищене житло

    Вже понад 500 поданих заяв на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках. З них вже більше ста заявок відпрацювали комісії органів місцевого самоврядування. У березні буде презентовано механізм здійснення цієї послуги – від заявки до подання фінальної звітності за відбудову. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

    «Нагадаю, що в рамках компенсації за зруйноване житло доступна не тільки можливість отримати кошти на придбання нового помешкання, але й відбудуватися на власній земельній ділянці. Вона може знаходитися будь-де на території України, окрім тимчасово окупованих територій чи зони бойових дій, – зазначив Олександр Кубраков. – Якщо ваше житло знищене внаслідок російської агресії, вам потрібно подати заявку через Дію, отримати позитивне рішення комісії про компенсацію, після того – припинити право власності на знищене житло. Підкреслю, право власності на земельну ділянку скасовувати непотрібно.

    Працюємо спільно з Міністерством цифрової трансформації та проектом USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».