• In English
  • Олександр Кава: Держава готова інвестувати кошти в залізничний транспорт
    Міністерство фінансів України, опубліковано 25 лютого 2021 року о 12:48

    На 2021 рік в Державному бюджеті закладені кошти на розвиток пасажирської залізничної інфраструктури. Модернізація Укрзалізниці дозволить підвищити якість і швидкість пасажирських залізничних перевезень. Про це повідомив під час виступу на V Міжнародній конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції» заступник Міністра фінансів Олександр Кава.

    Під час свого виступу Олександр Кава представив учасникам конференції проекти модернізації залізничної інфраструктури. У 2021 році якісно нове залізничне сполучення отримують жителі Черкас, Житомира та Василькова Київської області. Також кошти передбачені на запуск проекту з відновлення євроколії Ужгород-Чоп для нових поїздів до країн ЄС.

    «У сучасному світі економічні перспективи країни багато в чому залежать від мобільності населення та швидкості переміщення вантажів. Українська залізниця є найбільшою в Європі та однією з найбільших у світі за обсягом вантажних перевезень і кількості пасажирів. Час – один із найважливіших ресурсів. Сьогодні відстані не в кілометрах, а в годинах, які необхідні для поїздки або перевезення вантажу», - підсумував Олександр Кава