• In English
 • Мінветеранів стимулюватиме розвиток ринку послуг для ветеранів з психологічної реабілітації і санаторно-курортного лікування
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 лютого 2021 року о 13:42


  Система інформаційних сервісів «е-Ветеран» стане інформаційно-консультаційною платформою підтримки ефективного ринку послуг психологічної реабілітації та санаторно-курортного лікування для ветеранів.

  Про це розповів заступник Міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний під час презентації системи інформаційних сервісів «е-Ветеран».

  «Запуск прозорої системи обрання закладів та наявність зворотного зв’язку надасть можливість вивчити відгуки і пропозиції ветеранів. Ми можемо побачити реальний перелік закладів, яким ветерани довіряють і які надають якісні послуги. Спрощення доступу робить систему прозорою. Ветерани самостійно зможуть обирати організації, які надають послуги, що зменшить бюрократичність та виключить корупційні ризики», - пояснив Ігор Безкаравайний.

  За його словами, існування конкуренції на ринку послуг для ветеранів сприятиме підвищенню їхнього рівня. У результаті ветерани проходитимуть психологічну реабілітацію та санаторно-курортне лікування у кращих за оцінкою їхніх побратимів закладах.