• In English
 • Олег Уруський зустрівся з генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 19 вересня 2020 року о 15:07

  Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський зустрівся з керівництвом «АрселорМіттал Кривий Ріг» та обговорив питання розвитку підприємства.

  Представники підприємства подякували за можливість зустрічі та розповіли про поточний стан «АрселорМіттал Кривий Ріг», програми з розвитку та заходи з забезпечення екологічної безпеки. Також вони розповіли про наявні питання, що потребують вирішення, уточнили завдання, які поставлені перед підприємством та перспективи виходу на міжнародні ринки.

  Олег Уруський зазначив, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України створено кілька місяців тому і, незважаючи на необхідність завершення деяких заходів для повноцінного становлення Мінстратегпрому, вже активно працює.

  «Десять років не було центрального органу виконавчої влади, який би опікувався проблемами промисловості. Але ми відслідковуємо ситуацію і намагаємося допомагати, адже розуміємо, що проблем в промисловості накопичилося багато», - зазначив Віце-прем’єр-міністр та додав, що для Міністерства важлива робота потужних компаній, які працюють в Україні, в тому числі і «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

  Олег Уруський наголосив, що підконтрольне йому відомство вже налагодило співпрацю з асоціацією металургів і в межах можливості вирішує проблеми, з якими стикаються підприємства цієї галузі. 

  «Я прихильник того, щоб були абсолютно однакові правила гри для всіх і в жодному разі ми не будемо допускати обмеження прав та інтересів наших компаній», - наголосив Віце-прем’єр-міністр. Він запевнив представників «АрселорМіттал Кривий Ріг» в підтримці вирішення конструктивних питань, адже робота підприємства важлива не лише для розвитку економіки регіони, але й в цілому держави.

  Олег Уруський зустрівся з генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо Олег Уруський зустрівся з генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо Олег Уруський зустрівся з генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо