• In English
 • Олег Уруський в ході робочої поїздки в Дніпропетровську область ознайомився з діяльністю низки стратегічних підприємств
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 31 липня 2020 року о 11:14

  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський розпочав робочі поїздки в регіони України з метою особистого ознайомлення з поточним станом справ на підприємствах з Дніпропетровщини.

  Під час свого візиту він зустрівся з головою Дніпропетровської ОДА Олександром Бондаренком, ознайомився зі станом справ на передових підприємствах ракетно-космічної галузі, які є флагманами вітчизняного ракетобудування –ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» та ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова».

  Віце-прем’єр-міністр зазначив, що «збереження та розвиток зазначених підприємств є одним з фундаментів, який забезпечує входження України до світової космічної спільноти, саме тому вирішення питань, пов’язаних з їх діяльністю, може вважатися пріоритетним у галузі».

  Олег Уруський також відвідав Державне підприємство «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод», яке є вітчизняним виробником вибухових матеріалів і спорядження боєприпасів різного призначення (артилерійських, авіаційних, морських, інженерних та ін.). Зазначене підприємство є учасником багатьох коопераційних зв’язків з іншими підприємствами ОПК, від якого залежить вчасне та якісне виконання багатьох напрямів співробітництва, в тому числі міжнародного.

  За результатами поїздки визначено основні напрями подальшого розвитку вищевказаних підприємств, рівень їх можливого залучення до державних програм та зовнішньоекономічного співробітництва.

  Олег Уруський в ході робочої поїздки в Дніпропетровську область ознайомився з діяльністю низки стратегічних підприємств Олег Уруський в ході робочої поїздки в Дніпропетровську область ознайомився з діяльністю низки стратегічних підприємств Олег Уруський в ході робочої поїздки в Дніпропетровську область ознайомився з діяльністю низки стратегічних підприємств Олег Уруський в ході робочої поїздки в Дніпропетровську область ознайомився з діяльністю низки стратегічних підприємств