• In English
 • Олег Уруський: Партнерство між Україною та Туреччиною у сфері ОПК перебуває на стратегічному рівні

  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський на чолі української делегації перебуває в Турецькій Республіці.

  17 серпня відбулася зустріч очільника Мінстратегпрому з Головою Державного агентства з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїлом Деміром. Посадовці обговорили поточний стан співпраці між державами, оцінили хід виконання раніше досягнутих домовленостей та майбутні кроки для поглиблення українсько-турецького співробітництва.

  «Нині динаміка наших взаємовідносин є позитивною. Проте потенціал можливої співпраці між Україною та Турецькою Республікою ще далеко не вичерпаний», – зазначив Олег Уруський.

  Під час розмови сторони наголосили на необхідності прискорити роботу щодо практичної реалізації ряду спільних проектів, а також погодилися з тим, що на сьогодні партнерство між нашими державами у сфері ОПК перебуває на стратегічному рівні.

  Як відомо, торік між Україною та Турецькою Республікою був підписаний Меморандум, який передбачає поглиблення двосторонньої співпраці в оборонно-промисловій сфері на взаємовигідній основі.

  «Виставка IDEF 2021 – саме той майданчик, де можна обговорити поточну динаміку відносин і плани на майбутнє», – сказав Віце-прем’єр-міністр України.

  Нагадаємо, українська делегація на чолі з Олегом Уруським 17-19 серпня бере участь у Міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF 2021 (м. Стамбул, Турецька Республіка).

  Олег Уруський: Партнерство між Україною та Туреччиною у сфері ОПК перебуває на стратегічному рівні Олег Уруський: Партнерство між Україною та Туреччиною у сфері ОПК перебуває на стратегічному рівні