• In English
 • Дмитро Кулеба: Іспанія візьме участь в інавгураційному саміті Кримської платформи
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 17 серпня 2021 року о 14:47

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів першу телефонну розмову з новопризначеним Міністром закордонних справ, ЄС і співробітництва Іспанії Хосе Мануелем Альбаресом Буено.

  Дмитро Кулеба привітав колегу з призначенням і висловив переконання у тісній співпраці задля подальшого розвитку відносин України та Іспанії. Хосе Мануель Альбарес Буено запевнив у твердій підтримці Іспанією суверенітету та територіальної цілісності України.

  Глава іспанської дипломатії підтвердив, що представлятиме Королівство Іспанія на інавгураційному саміті Кримської платформи. Дмитро Кулеба висловив вдячність за це важливе рішення та зазначив, що з нетерпінням чекає іспанського колегу 23 серпня в Києві.

  Міністри також домовилися розпочати підготовку до першого в історії українсько-іспанських відносин візиту Прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса до України.

  Сторони обговорили підготовку до відзначення у 2022 році 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Іспанією.

  Хосе Мануель Альбарес Буено прийняв запрошення Дмитра Кулеби відвідати Україну з окремим двостороннім візитом у зручний час.