• In English
 • Олег Немчінов провів засідання Міжвідомчої робочої групи щодо підготовки до виборів
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 жовтня 2020 року о 18:15

  16 жовтня в онлайн-режимі Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов провів чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади щодо створення належних умов для проведення виборів 25 жовтня 2020 року.

  Під час засідання були опрацьовані наступні питання:

  - стан виконання завдань, визначених попереднім протоколом засідання Міжвідомчої робочої групи;

  - форма довідки, яка підтверджує перебування особи в умовах самоізоляції;

  - перелік дезинфікуючих (антисептичних) засобів та засобів індивідуального захисту для виборчих комісій;

  - видатки на протиепідемічні заходи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров’я;

  - стан реалізації змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 про встановлення з 15 по 30 жовтня 2020 року канікул у закладах загальної середньої освіти та дистанційного навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року у закладах вищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

  Одним із завдань минулого тижня було Міністерству розвитку громад та територій України невідкладно внести на чергове засідання Кабінету Міністрів України проект акта про затвердження критеріїв доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування. Це завдання було виконане, на засіданні Кабінету Міністрів 14 жовтня такі критерії затверджено.

  Окрім цього, Державна прикордонна служба України повідомила, що вже прибуло 69 міжнародних спостерігачів.

  "Наразі також підготовлено та направлено центральним і місцевим органам виконавчої влади доручення щодо чергування у переддень та день виборів 24-26.10.2020. Аналогічно робота буде організована і в Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України, міністерства та інші відповідні установи мають визначити відповідальних чергових і до сьогодні, 16 жовтня 2020 року, надати інформацію Секретаріату Кабінету Міністрів України. Також в додатку до доручення визначено форму інформування та години, в які має надаватися оперативна інформація про перебіг виборчого процесу", - розповів Олег Немчінов.