• In English
 • Олег Немчінов представив колективу Міністерства інфраструктури нового керівника
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 травня 2021 року о 12:25

  Сьогодні Міністр Кабінету Міністрів України представив колективу Міністерства інфраструктури України нового Міністра – Олександра Кубракова.

  На представленні також був присутній попередній очільник Міністерства - Владислав Криклій. Обидва міністри інфраструктури поспілкувались з приводу проблемних питань та планів на майбутнє. Так, Міністерство інфраструктури, зокрема, центральний орган виконавчої влади, що розробив документацію для передачі напрацювань під час зміни керівництва.

  «Сподіваюсь, що завдяки плідній праці пана Олександра наша інфраструктура стане найкомфортнішою в світі для життя, подорожей та відпочинку як наших громадян, так і гостей нашої чарівної країни. Також дуже важлива комунікація під час зміни керівництва та передача досвіду. Я вважаю, що це дійсно європейський досвід інституційної пам’яті. Це має бути прикладом для всіх інших міністерств», - зазначив Олег Немчінов.


  Олег Немчінов представив колективу Міністерства інфраструктури нового керівника Олег Немчінов представив колективу Міністерства інфраструктури нового керівника Олег Немчінов представив колективу Міністерства інфраструктури нового керівника Олег Немчінов представив колективу Міністерства інфраструктури нового керівника