• In English
  • Оксана Гаврилюк: Одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є поширення інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених»
    Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 червня 2019 року о 21:05

    «На сьогодні, одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є поширення інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», - наголосила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк в ході засідання Ради ветеранів у Житомирі.

    Під час заходу учасники обговорили питання організації цьогорічних тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», а також питання критеріїв та організації відбору ветеранів до національної збірної України, які поїдуть у 2020 році до Гааги.

    «Бути причетним до ігор нескорених – це велика честь в інших країнах, але, на жаль, в Україні так не вважають. «Ігри Нескорених» – це не просто про призові місця чи медалі, в першу чергу, це про психологічну реабілітацію ветеранів. Нам вкрай важливо побачити мотивацію ветерана, який готовий зламати свої старі правила життя і почати знову дихати на повні груди вільної та незалежної людини», - зазначила Ірина Турчак, заступник голови фонду «Повернись живим», який цього року є співорганізатором «Ігор нескорених».