• In English
 • Ірина Фріз: Хочу, аби в кожного з вас загорілися очі, і ви захотіли прийти в Міністерство у справах ветеранів менеджерувати різні проекти
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 червня 2019 року о 21:36

  «Хочу, аби в кожного з вас загорілися очі, і ви захотіли прийти в Міністерство у справах ветеранів менеджерувати різні проекти», - зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час участі у засіданні Ради ветеранів при Міністерстві, що відбулося у Житомирі.

  Під час засідання представникам Ради з різних регіонів України презентовано концепцію Ветеранських просторів, як базових центрів психосоціальної реабілітації ветеранів та ветеранок.

  «Ветеранський простір у кожному регіоні, обласному чи районному центрі має стати комунікаційним майданчиком між державою, недержавним сектором, організаціями та благодійними фондами задля об'єднання усіх ветеранів», - наголосила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк під час презентації концепції.

  У ветеранському просторі кожен ветеран чи ветеранка зможе відвідати тематичні групові та індивідуальні заняття, почати вивчати іноземні мови, пройти перекваліфікацію, отримати юридичні консультації, будь-яким шляхом організувати своє дозвілля та проводити час у колі рідних та близьких людей.

  Стратегічна мета Міністерства в цьому проекті – повернення учасників бойових дій до повноцінного життя за допомогою комплексних заходів для ветеранів та ветеранок, де вони зможуть взаємодіяти один з одним та об’єднуватись в одну незламну силу України.


  Ірина Фріз: Хочу, аби в кожного з вас загорілися очі, і ви захотіли прийти в Міністерство у справах ветеранів менеджерувати різні проекти