• In English
 • Одеська ОДА: Першокласники отримають набори LEGO для ігрових занять
  Одеська ОДА, опубліковано 05 липня 2018 року о 14:12

  У райони Одеської області передадуть понад 28 тисяч наборів для першокласників Нової української школи — «Шість цеглинок» LEGO. До кінця 2018 року кожен учень першого класу комунального та державного закладу загальної середньої освіти регіону матиме змогу використовувати такі набори у навчанні.

  «Сучасне навчання має бути цікавим та захоплюючим. Особливо, коли це стосується першокласників. Понад 28 тисяч наборів «Шість цеглинок» LEGO для першачків сьогодні відправляємо в райони та міста Одеської області. Вони допоможуть реалізувати ігрові методи навчання Нової української школи. Адже кожен день дитини, яка починає навчатися, має бути корисним та яскравим», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

  Зазначимо, першими методику «Шість цеглинок» опанували тренери вчителів початкових класів НУШ під час навчання в Одеському обласному інституті удосконалення вчителів. Всі педагоги регіону, які будуть цьогоріч працювати у перших класах, ознайомлені з цією методикою.

  Довідково

  За інформацією Міністерства освіти і науки України, «Шість цеглинок» — це практичний інструмент, який дає змогу реалізувати ігрові та діяльнісні методи навчання у початковій школі. Кожна гра-завдання — це комплекс не лише для розвитку мислення, мовлення, уваги, а й механізм розвитку оперативної пам’яті, самоконтролю та ментальної (когнітивної) гнучкості, що вкрай необхідні для навчання в школі та протягом усього життя.