• In English
 • Львівщина презентувала інвестиційні можливості у сфері альтернативної енергетики
  Львівська ОДА, опубліковано 05 липня 2018 року о 14:36

  Сьогодні, 5 липня, стартувала конференція «Відновлювальна енергетика – енергія для миру та демократії», під час якої презентовано інвестиційні можливості Львівщини у сфері альтернативної енергетики.

  «Для мене сьогодні дуже важливо, щоб ви відчули, що на Львівщині є найкращі можливості для альтернативної енергетики. Ми можемо гарантувати вам декілька речей – безпеку бізнесу, особистості та у суспільстві. Адже Львівська область – частина Європи і рівень безпеки тут є таким же як і в решти Східноєвропейських держав. Ми можемо пишатися тим, що уже третій рік поспіль ріст економіки складає не менше 5%. І це є додаткові можливості для споживання та реалізації виробленої вами потужності. Сьогодні ми потребуємо вашої енергії та ресурсів для того, щоб забезпечити зростання економіки», - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

  «Українці своїми руками можуть зробити чудеса. Я дуже вірю у цю творчу енергію українців. Я знаю, що українці надзвичайно працьовиті. І це поверне нас до об’єднання зі стихіями та їх енергією. Енергія сонця та вітру для нас – це не лише слова. Це наша культура, пісня, мова. Ми готові і хочемо зробити наше життя сонячним. Ми хочемо не знищувати свою землю, а повернути її ресурс», - наголосила співачка та громадський діяч, перша українська переможниця Євробачення, голос та амбасадор чистої енергії України в світі Руслана Лижичко.

  Під час заходу відбудеться низка сесій, під час яких учасники спілкуватимуться про те, яким чином зробити відновлювану енергію популярною. Також учасники розглянуть питання ролі відновлюваної енергетики в енергетичній незалежності України та подискутують про стан та практичний досвід роботи відновлюваної енергетики в нашій державі.

  Зазначимо, що участь у конференції також беруть заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо, президент Energy Watch Group, екс-депутат Бундестагу, автор пакета законів з відновлюваної енергетики в Німеччині Ханс-Йозеф Фелл та голова Німецько-українського форуму, президент Schaeffler у країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки, професор Райнер Лінднер.

  Нагадаємо, що 4 липня в актовій залі Національного університету "Львівська політехніка" відбувся прем’єрний показ фільму «Енергія для змін», створеного відомим німецьким режисером Карлом A. Фехнером. Режисер фільму Карл A. Фехнер наголосив, що фільм створений, щоб донести до глядача важливість екологічної енергії, а захід відбувся з метою мотивувати молодих людей до активної участі у впровадженні відновлювальної енергетики та продемонструвати привабливість такої освіти. Під час дискусії студенти мали змогу звернутися до очільників компаній, які працюють у галузі відновлюваної енергетики, для налагодження контактів та діалогу на цю тематику.