• In English
 • Оборонний огляд дасть можливість спланувати наші пріоритети після 2020 року, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 31 січня 2019 року о 20:04

  Міністр оборони України під час засідання Комітету реформ повідомив про завершення підготовки до проведення оборонного огляду, який дасть можливість спланувати роботу після 2020 року.

  «До 2020 року у нас чітко визначено стратегічні оборонні цілі, у нас є чіткі плани по місяцях, по роках. Ми маємо зрозуміти, що після 2020 року перед нами стоятимуть ті ж самі завдання – ми маємо рухатись вперед, проводити реформи, удосконалювати систему підготовки, навчання, логістичну систему», – сказав Степан Полторак.

  Як підкреслив Міністр оборони, метою оборонного огляду є визначення перспективної моделі сил оборони з урахуванням стратегічного припущення щодо майбутнього членства України в НАТО.

  За словами Степана Полторака, за час реформування Збройних Сил України  багато чого зроблено: «Практично 68% від загального плану за ці роки ми вже зробили».

  Він зазначив, що завдання для Міністерства оборони України на 2019 і 2020 роки будуть ще більш комплексними, і над ними треба буде працювати дещо по-іншому. «Нам потрібно буде в першу чергу подвоїти політичну рішучість, потроїти ефективність у виконанні практичних заходів. І все це стане можливим лише тоді, коли ми матимемо суттєвий ресурс, який об’єднає наші національні можливості, а також можливості, які ми отримаємо від наших партнерів», – наголосив Міністр.