• In English
 • Сергій Шкарлет: НУБіП разом із вченими демонструє передові наукові технології для боротьби та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 26 квітня 2021 року о 17:45

  Сьогодні Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет поспілкувався з представниками Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України, зустріч з якими була присвячена питанням Чорнобильської катастрофи.

  «Науковці, які долучилися до процесу ліквідації, сьогодні підтверджують свій високий статус. Вони вивчають вплив радіації на флору і фауну. І результати цих досліджень є вагомими не лише для нашої держави, а й для всього світу», – наголосив Сергій Шкарлет.

  Також до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи за багаторічну сумлінну працю, ініціативу, наполегливість та високий професіоналізм Міністр вручив науково-педагогічним працівникам НУБіП Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України.

  «Університет разом із вченими вчергове демонструє передові наукові технології для боротьби та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Щиро вдячний вам за цю роботу», – зауважив Сергій Шкарлет.

  Нагадаємо, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Український науково-дослідний інститут сільськогосподарської радіології Національного університету біоресурсів і природокористування України.