• In English
 • Новий індустріальний парк у Закарпатській області забезпечить 1100 нових робочих місць
  Міністерство економіки України, опубліковано 02 червня 2023 року о 14:27

  Сьогодні, 2 червня, на засідання Уряду прийнято рішення про включення ще одного індустріального парку – «Вестерн Індастріал» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Відтепер у Реєстрі налічується 64 таких промислових майданчиків.

  Індустріальний парк «Вестерн Індастріал» площею 21,7 га знаходиться на території смт Буштино Тячівського району Закарпатської області.

  «Функціонування індустріальних парків стимулює розвиток української промисловості, надає робочі місця для населення та наповнює місцеві бюджети. На базі нового індустріального парку буде створено 1100 робочих місць у переробній галузі. Розвиток переробки – підвищує додану вартість продукції та диверсифікує український експорт», - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

  Так, нові робочі місця будуть створені у сфері виробництва меблів, лісопильного та стругального виробництва, вироблення виробів з деревини, виробництва будівельних металевих конструкцій і виробів, виробництва скла і виробів зі скла, виробництва будівельних матеріалів із глини та ін.