• In English
  • Новий механізм ПСО має бути швидко й ефективно запроваджений учасниками ринку, - Юрій Власенко 
    Міністерство енергетики України, опубліковано 11 червня 2021 року о 13:37

    Вчора, 10 червня, під головуванням першого заступника Міністра енергетики Юрія Власенка відбулась нарада з представниками підприємств-операторів системи розподілу (ОСР) та постачальників універсальних послуг (ПУП). На зустрічі обговорювали деталі майбутньої моделі механізму покладання спеціальних обов’язків  (ПСО) на учасників ринку електричної енергії.

    Міністерство презентувало бачення нової моделі ПСО, яка розробляється на горизонт у 4 роки та передбачає диференційований підхід до формування тарифів. Одночасно формуються умови для збалансування надходження коштів до підприємств енергетичної галузі. Разом ці кроки відкриють вікно можливостей для підприємств галузі для залучення інвестицій, а для приватних споживачів – для проведення заходів з енергозбереження.

    У ході обговорення нової моделі ПСО, представники підприємств ОСР та ПУП цікавились детальними механізмами функціонування моделі, а також висловили свої пропозиції та зауваження. «Ми прислухаємось до думки учасників ринку, нам важливо розробити такий механізм, який дозволить, в тому числі, учасникам ринку швидко й ефективно його запровадити, аби забезпечити безперебійність та якість надання послуг населенню», – прокоментував результати наради Юрій Власенко.