• In English
 • Нові ЦНАПи, субвенція для громад, підтримка АТОвців: публічний звіт Дніпропетровської ОДА
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 02 серпня 2021 року о 13:23

  На Дніпропетровщині відкрили новий ЦНАП. 6 громад області отримали держсубвенцію на облаштування центрів надання адмінпослуг. Ветерани АТО/ООС пройшли курси з кібербезпеки. Про це під час публічного звіту розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний.

  «На Дніпропетровщині продовжуємо розширювати мережу центрів надання адмінпослуг. Зокрема, днями відкрили новий ЦНАП у Меліоративному Новомосковського району. Та три підрозділи у Піщанці, Орлівщині та Знаменівці. Там можна отримати майже 200 найпопулярніших сервісів», – сказав Іван Начовний.

  Ще один Центр адмінпослуг почали облаштовувати в обласному центрі, що працюватиме у форматі «Прозорий офіс». Замість окремих кімнат буде open space зі скляними перегородками. Проект входить до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  «Загалом цьогоріч в області відкрили вже 27 ЦНАПів з філіями, – розповів Іван Начовний. – До кінця 2021 року плануємо запустити ще 7. Їх облаштують за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та коштом місцевих бюджетів».

  6 громад Дніпропетровщини отримали державну субвенцію на облаштування центрів надання адмінпослуг. Кошти – на капремонт, закупівлю комп’ютерної техніки, обладнання для реєстрації транспорту та видачі біометричних документів. Ще 5 громад отримають субвенцію у серпні.

  «33 громади області отримали інтернет-субвенцію. Їм виділили понад 15 млн грн. До кінця року швидкісним Інтернетом планують забезпечити 392 школи, лікарні, бібліотеки, ЦНАПи», – сказав Іван Начовний.

  26 учасників АТО/ООС пройшли безкоштовний курс з кібербезпеки в Університеті митної справи та фінансів Дніпра. Протягом трьох місяців вивчали методи протидії кіберзлочинності та захисту інформації.

  «У Дніпрі пройшли збори ветеранської збірної України. Їх завершили стрибками з парашутом, – зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації. – Нині хлопці готуються до міжнародних змагань «Ігри Воїнів». Це першість для військових, які травмувались або отримали поранення під час бойових дій».