• In English
 • Держпродспоживслужба спільно з Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей контролюватимуть виконання законодавства про рекламу

  Держпродспоживслужба та Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей домовилися про співпрацю. Вони разом контролюватимуть виконання вимог законодавства про рекламу азартних ігор. Відповідний меморандум підписали Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та Голова Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Іван Рудий.

  «Це питання є надзвичайно чутливим для багатьох українських родин. Тому так важливо, щоб реклама азартних ігор була виключно в рамках, визначених законом. Співпраця з профільною комісією допоможе нам бути більш ефективними в здійсненні такого контролю», - зазначила Владислава Магалецька.

  Сторони домовилися про співпрацю в напрямку забезпечення контролю за виконанням вимог законодавства про рекламу азартних ігор рекламодавцями, виробниками та розповсюджувачами реклами.

  В рамках меморандуму відбуватиметься обмін інформацією та досвідом у сферах діяльності сторін. Крім того, сторони спільно працюватимуть над розробленням проєктів нормативно-правових актів, що стосуються предмету меморандуму, та їх подальшим впровадженням.

  Нагадаємо, до сфери відповідальності Держпродспоживслужби належить, зокрема, захист прав споживачів реклами.