• In English
 • Нова Верховна Рада має прийняти 17 децентралізаційних законів, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 серпня 2019 року о 12:47

  Моє завдання як Віце-прем’єр-міністра – провести політичні консультації з усіма політичними силами, які пройшли в Парламент. Ми направили листи до всіх політичних партій, і наша команда вже провела консультації, зокрема з представниками «Слуги народу». Ми показали статус реформи децентралізації, критичні точки, запропонували своє бачення продовження реформ і всіх необхідних кроків (насамперед законодавчих) та часових рамок.

  Про це в інтерв’ю ІА «Укрінформ» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Ми розробили і зареєстрували в Парламенті 17 важливих законопроектів для розвитку реформи децентралізації. Мені важливо, щоби в нову коаліційну угоду було вписано питання децентралізації й те, що потрібно зробити для того, аби цю реформу завершити. У програмі політичної партії «Слуга народу» прописано продовження реформи децентралізації, передачу повноважень місцевому самоврядуванню і введення інституту префектів. Я думаю, що від цього вже відмовлятися ніхто не буде. Також дуже важливі питання енергоефективності і дерегуляції в будівництві, реформування в теплопостачанні», – зазначив Геннадій Зубко.

  Урядовець розповів, що прописана у 2014 році коаліційна угода виконана практично на 97%. «Але у нас є необхідність змін до Конституції, введення інституту префектів, передача повноти всіх повноважень місцевому самоврядуванню», – підкреслив Геннадій Зубко.