• In English
 • НКЦПФР: Пенсійні фонди почали інвестувати у іноземні цінні папери
  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України, опубліковано 30 квітня 2021 року о 16:23

  Українські недержавні пенсійні фонди почали вкладати свої заощадження у цінні папери іноземних компаній, які допущені Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР)  до обігу на території України.

  До портфелів недержавних пенсійних фондів та пайових інвестиційних фондів увійшли цінні папери найбільших технологічних компаній світу Apple, Microsoft, Tesla та одних з найвідоміших індексних фондів Vanguard 500 Index Fund та Invesco QQQ Trust SM.

  Завдяки допуску на український ринок капіталу цінних паперів іноземних емітентів, НКЦПФР розширює перелік фінансових інструментів, які уже сьогодні стають цікавими для інвестування пенсійних активів. 

  «Наразі ми бачимо досить невеликі обсяги цього інструменту на ринку. Однак той факт, що він викликає інтерес і ним починають користуватись – це позитивний результат для всіх. Ми впевнені, що це тільки початок і надалі цей інструмент займе своє гідне місце в портфелях більшості українських інвесторів»,- зауважив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов. 

  Нагадаємо, до обігу на території України допущені 34 цінні папери іноземних емітентів. З переліком можна ознайомитись на офіційному ве-бсайті НКЦПФР /за посиланням/.