• In English
 • НАЗК: зроблено чергові кроки для впровадження системи логічного та арифметичного контролю декларацій
  Національне агентство з питань запобігання корупції, опубліковано 03 серпня 2018 року о 11:21

  Національне агентство з питань запобігання корупції за підтримки та сприяння Програми розвитку ООН в Україні продовжує вживати заходи для впровадження системи логічного та арифметичного контролю декларацій*, що проводитиметься автоматично.

  Так, визначене Програмою розвитку ООН в Україні за результатами тендерних процедур підприємство, у співпраці з фахівцями Національного агентства, розпочало роботу з доопрацювання програмного забезпечення системи логічного та арифметичного контролю декларацій в частині щодо взаємодії з іншими реєстрами. Очікується, що програмне забезпечення після доопрацювання Національне агентство отримає вже до кінця серпня цього року.

  Своєю чергою, Національне агентство здійснило заходи для організації побудови комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) доопрацьованого програмного забезпечення та уклало відповідний договір.

  Крім того, зважаючи на те, що впровадження і функціонування системи логічного та арифметичного контролю декларацій передбачає автоматизований обмін інформацією між Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими державними реєстрами і базами даних, Національне агентство продовжує укладати відповідні угоди з держателями реєстрів.

  Наразі укладено протоколи автоматизованого обміну інформацією з Пенсійним фондом, Укртрансбезпекою та Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку, здійснюється погодження відповідних протоколів з Міністерством юстиції, Міністерством внутрішніх справ, Державною фіскальною службою, Держгеокадастром та Держприкордонслужбою.

  *Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбачає проведення логічного та арифметичного контролю декларацій автоматично за допомогою засобів програмного забезпечення інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування». Логічний та арифметичний контроль декларації містить 2 складові: контроль відповідності відомостей декларації та контроль відповідності відомостей декларації відомостям баз даних.