• In English
 • Наталія Бойко взяла участь в обговоренні презентації щодо заключного Звіту ОЕСР реформи держпідприємств у секторі вуглеводнів України

  14 лютого 2019 року заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко взяла участь у широкому обговоренні презентації, яка відбулася у Клубі Кабінету Міністрів України щодо заключного Звіту ОЕСР «Оцінка ОЕСР реформи державних підприємств у секторі вуглеводнів України».

  У своєму виступі Наталія Бойко висловила вдячність та відзначила суттєвий внесок у комплексний підхід місії ОЕСР у просуванні реформи корпоративного управління в державних компаніях з видобування вуглеводнів. «Напрацьовані висновки у Звіті, без сумніву, привнесуть найкращу передову практику та світові стандарти для формування державної політики у зазначеному напрямі», – підкреслила вона.

  Успішна співпраця та правильно скоординована спільна робота Уряду з наглядовою Радою та менеджментом НАК «Нафтогаз України» матиме позитивний вплив на результати фінансової діяльності та показники звітності компанії щодо комерційної роботи, – підсумувала заступник Міністра з питань європейської інтеграції.

  «Втілення рекомендацій та висновків ОЕСР щодо впровадження стандартів та керівних принципів із корпоративного управління державними підприємствами мають вагоме значення з точки зору вдосконалення управління нафтогазовим сектором та стратегічно важливим, як для енергетичної галузі, так і для економіки, ДП НАК «Нафтогаз України», - наголосила Наталія Бойко.

  Окремо та у контексті огляду зазначеного Звіту ОЕСР Наталія Бойко зупинилася на питанні щодо проведеної та запланованої роботи у реформуванні ринку природного газу, яка здійснюється відповідно до взятих міжнародних зобов’язань.

  Також заступник Міністра з питань європейської інтеграції приділила увагу питанню щодо поточної ситуації у контексті проведення анбандлінгу НАК «Нафтогаз України (процесу відділення функції оператора ГТС), зокрема питанню роботи наглядових рад НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Магістральні газопроводи України», які наразі співпрацюють у рамках підписаного Меморандуму про спільну скоординовану діяльність з метою реалізації відокремлення оператора ГТС  та відповідної Дорожньої карти дій.

  Довідково

  Проект впроваджується ОЕСР за фінансової підтримки Уряду Королівства Норвегії.