• In English
 • Настане день, коли наш прапор знову майорітиме в Донецьку, Луганську, Сімферополі та Севастополі, - заступник Міністра оборони з нагоди Дня Державного Прапора України
  Міністерство оборони України, опубліковано 23 серпня 2021 року о 10:31

  У Міністерстві оборони України відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України за участі керівного складу структурних підрозділів відомства, Апарату Головнокомандувача та Генерального штабу Збройних Сил.

  Учасників заходу привітала заступник Міністра оборони України Ганна Маляр, яка відзначила, що синьо-жовтий стяг є одним з найважливіших символів нашої державності, що уособлює боротьбу багатьох поколінь за незалежність та свободу.

  «Нині майбутні захисники України урочисто складають Військову присягу під українським прапором. Синьо-жовтий патч — незамінний атрибут однострою кожного українського військового. Пробитий осколками і кулями на передовій, установлений на нашій військовій техніці, високо піднятий над звільненими містами і селами на сході нашої Батьківщини —
  синьо-жовтий прапор став незламним символом честі, мужності та сили духу українського народу», — підкреслила Ганна Маляр.

  За її словами, прапор нашої держави несе унікальну силу єднання, і сьогодні він замайорить не лише на головних площах столиці, у містах і селищах України. Стяг здійметься у різних куточках світу, де наразі знаходяться українці.

  «Переконана, що синьо-жовтий прапор побачать і над тимчасово окупованими українськими територіями. Вірю, що настане день, коли наш прапор знову майорітиме в Донецьку та Горлівці, Луганську і Кадіївці, Сімферополі та Керчі, Алчевську і Дебальцевому, Севастополі та Джанкої», — відзначила Ганна Маляр.