• In English
 • МЗС: Український прапор майорить по всьому світу
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 23 серпня 2021 року о 09:37

  За організації та ініціативи Міністерства закордонних справ України, Народного дому «Україна» та проекту OUTLOOK у співпраці з українськими громадами за кордоном у світі стартувала міжнародна акція з відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

  У рамках цієї ініціативи до великих міст по всьому світу та місць розташування ключових міжнародних організацій було доставлено символічні 30-метрові державні прапори України, які представники місцевих українських громад разом із українськими дипломатами розгорнули на знак єднання і святкування 30-ї річниці Незалежності та Дня Державного Прапора України.

  Зокрема, жовто-блакитні стяги вражаючих розмірів майоріли у столицях Європи та по всій Північній Америці, на самому півдні Африки та у стародавньому місті Петра в Йорданії, на узбережжі Затоки та у мексиканській долині Теотіуакан, у стародавньому храмовому комплексі Баальбек в Лівані та відомому комплексі хмарочосів «Flame Towers» в Азербайджані. У Греції повітряна куля пронесла Державний Прапор України над найвищим високогірним озером Пластира, а у Загребі наш прапор піднявся на найвищу будівлю як свідчення сили духу та незламності нашого народу.

  В яких ще дивовижних куточках світу побував жовто-блакитний стяг можна переглянути на відео.