• In English
 • Андрій Таран: Наше сьогодення і майбутнє – це євроатлантична інтеграція та послідовна оборонна реформа в Україні за стандартами НАТО
  Міністерство оборони України, опубліковано 07 квітня 2020 року о 12:17

  Днями демократична спільнота відзначала 71-у річницю формування Організації Північноатлантичного договору. Унікальність цієї безпекової організації полягає в тому, що в основі її формування покладені принципи верховенства права та забезпечення прав людини.

  Міністр оборони України Андрій Таран, від імені Збройних Сил України, привітав з цієї нагоди Організацію Північноатлантичного договору.

  “За весь цей час НАТО надійно зберігає безпеку в євроатлантичному регіоні.

  Всі 30 союзників Альянсу об’єднані системою колективної оборони на засадах спільних демократичних цінностей та воєнних стандартів.

  Для України історія відносин з НАТО – це шлях особливого та взаємовигідного партнерства, яке ми щиро цінуємо.

  Ми завжди разом виконуємо завдання в операціях підтримання миру та вдосконалюємо вишкіл військ під час багатонаціональних навчань.

  Україна першою зробила внесок до Сил Реагування НАТО, а зараз Альянс цілеспрямовано підтримує нашу Державу для відновлення її територіальної цілісності та суверенітету.

  Наше сьогодення і майбутнє – це євроатлантична інтеграція та послідовна оборонна реформа в Україні за стандартами НАТО. Це дасть можливість підвищити нашу бойову готовність та взаємосумісність з військами Альянсу для захисту національних інтересів та забезпечення стабільності в регіоні.

  Ми і надалі йтимемо цим шляхом разом з нашими друзями – всіма країнами-членами НАТО для досягнення стратегічної мети України, яка закріплена в Конституції Держави”, – зазначив у вітанні Міністр оборони України Андрій Таран.