• In English
 • На Закарпатті понад 78 тис. земельних ділянок зареєстровано в режимі он-лайн

  На сьогодні у Закарпатській області сертифіковані інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 78 472 земельні ділянки.

  Реєстрацію послуги фахівці здійснюють в онлайн-режимі через e.land.gov.ua за декілька хвилин. Такий сервіс заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.

  Лідерами серед районів Закарпатської області, де найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу, є Мукачівській (16 128), Ужгородський (12 559) та Тячівський (9 917).

  Також видано 18 385 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, замовлених он-лайн на території Закарпатського регіону. Сформовані витяги громадяни отримують у центрах надання адміністративних послуг, які обрали під час їх замовлення.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.