Наша співпраця робить нас сильнішими, - Ігор Клименко

Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 23 лютого 2023 року о 17:42

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі наголосив, що наша співпраця робить нас сильнішими. 

На початку розмови Ігор Клименко привітав делегацію з офіційним державним святом – Днем народження імператора Японії.

«Свято наших друзів та партнерів – це і наше свято. Прийміть вітання і водночас вдячність за підтримку та допомогу. Наша співпраця робить нас сильнішими», - підкреслив Міністр внутрішніх справ України.  

Також очільник МВС розповів про одне із пріоритетних нині завдань – формування штурмових бригад «Гвардії наступу» та їх оснащення. Крім того, під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю у сфері гуманітарного розмінування. 

«Що стосується підготовки піротехніків та вибухотехніків – це робота на багато років вперед після війни. У нас заміновано на сьогоднішній день 30% території держави, вже знешкоджено близько півмільйона вибухонебезпечних предметів. Ми вдячні за допомогу, яку ви надаєте для підготовки наших підрозділів. Також Україна потребує техніки для гуманітарного розмінування», - сказав Ігор Клименко. 

Як зазначив Міністр внутрішніх справ, зараз МВС працює над створенням нової безпекової системи в Україні. Тож Мацуда Кунінорі запевнив, що японські колеги за потреби готові поділитися власним досвідом  та надати необхідні консультації для формування оновленої стратегії громадської безпеки.