• In English
 • Нараховано близько 4,4 млн грн плати за перевантаження, що на 75% більше, ніж тижнем раніше, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 14 вересня 2020 року о 14:34

  Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Лише за підсумками минулого тижня (7-13 вересня) інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 30 тисяч транспортних засобів, складено майже вдвічі більше актів порушень габаритно-вагових параметрів, а саме 525, та нараховано близько 4,4 млн грн плати за перевантаження, що на 75% більше, ніж тижнем раніше.

  Крім цього, завершено тендери на закупівлю 43-х комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”). Такі дані повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  “Ми продовжуємо працювати над збереженням доріг від руйнування. Наша мета – поступово перейти на автоматичне “Зважування у русі”, але поки цей перехід відбувається, ми надалі сприяємо підвищенню ефективності роботи Укртрансбезпеки. Вже проведено процедури закупівель 24-х нових пересувних ГВК, наразі очікуємо їх поставку. Крім цього, 20 пунктів ГВК переведені на цілодобовий режим роботи. Також завершено закупівлі послуг на ремонтні роботи наявного обладнання ГВК, що дасть можливість повернути у роботу ще 28 стаціонарних комплексів. Очікуємо, що по закінченню всіх цих процесів ми матимемо в робочому режимі 78 комплексів ГВК. Разом з цим, Укрінфрапроектом та Укравтодором завершено тендери на 43 комплекси WIM. Поступово переходимо від контролю з людським фактором на автоматичне зважування та штрафування за порушення”, - зазначив очільник Міністерства.

  За підсумками минулого тижня (7-13 вересня) найбільше плати за перевантаження нараховано в Херсонській, Одеській та Миколаївській області.

  Більше інформації /за посиланням/.