• In English
 • Затверджено перелік субпроектів на 35 млн євро, які фінансуватимуться міжнародними партнерами України, - Мінреінтеграції

  На своєму засіданні Наглядова рада Українського фонду соціальних інвестицій, співголовами якої є Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков та Міністр соціальної політики України Марина Лабезна, затвердила переліків субпроектів у межах проектів міжнародної технічної допомоги та проектів економічного і соціального розвитку України, які підтримуються міжнародними фінансовими організаціями на загальну суму понад 35 мільйонів євро. Всі ці субпроекти впроваджуватимуться Українським фондом соціальних інвестицій. Вони допоможуть оновити соціальну інфраструктуру в регіонах та покращити доступ людей до соціальних послуг.

  У рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості – УФСІ VII», що фінансується Урядом Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW) планується профінансувати 53 субпроекти, з яких 3 – в Луганській, та 15 – в Донецькій областях. Метою проекту є поліпшення умов надання первинної медичної допомоги шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання.

  Проектом «Надання соціальних послуг в громадах», що фінансується за кошти Японського фонду соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку, передбачається підтримка 30 об’єднаних територіальних громад для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунікаційної інфраструктури громади, поліпшення охоплення послугами вразливих груп населення.

  Проектом «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», що фінансується Європейським Союзом через Кредитну установу для відбудови (KfW), передбачається фінансування ремонтних робіт та оновлення матеріально-технічної бази для 18 закладів професійно-технічної освіти.

  Довідково

  Український фонд соціальних інвестицій створений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 № 740 «Про утворення Українського фонду соціальних інвестицій», та здійснює реалізацію проектів розвитку об’єктів соціальної інфраструктури, проведення закупівлі товарів, робіт і послуг за рахунок фінансових ресурсів, які надаються в межах проектів міжнародної технічної допомоги та проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями. Детально ознайомитися з діяльністю фонду можна за посиланням.