• In English
 • Надходження до бюджетів Хмельниччини від продажу прав оренди на земельні ділянки у січні цього року склали 203,77 тис. грн

  У січні 2019 року на Хмельниччині відбулися два земельні аукціони, організовані Головним управлінням Держгеокадастру в Хмельницькій області. На торгах інвестори придбали права оренди на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ділянки загальною площею 44,66 га розташовані на території Теофіпольського району Хмельницької області.

  Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 29,81 га у Карабіївській сільській раді Теофіпольського району Хмельниччини. Під час торгів ставка річної оренди зросла з 16 824,96 до 102 206,76 грн. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 48,6% від нормативної грошової оцінки.

  За підсумками аукціонів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 51571,92 до 203770,77 грн. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Хмельницької області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».