• In English
 • Нацполіція посилить співпрацю з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста на сході держави
  Національна поліція України, опубліковано 28 листопада 2018 року о 17:47

  Сьогодні, 28 листопада, Голова Національної поліції України Сергій Князєв зустрівся з представниками делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні. Під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю, зокрема, йшлося про взаємодію в питаннях встановлення місцезнаходження безвісти зниклих осіб та ідентифікації загиблих внаслідок конфлікту на Донбасі.

  У заході взяли участь глава делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Алан Ешліман, координатор по роботі з поліцією МКЧХ в Україні Халіт Буланіклі та координатор у сфері судово-медичної експертизи МКЧХ в Україні Марія Долорес Морсільйо Мендез.

  Сергій Князєв подякував делегації МКЧХ за підтримку і практичну допомогу, а також запевнив, що Нацполіція готова надавати всебічну підтримку в роботі делегації.

  «Я вдячний вам за активну допомогу, яку надають представники вашої організації в умовах бойових дій на сході нашої держави. Поліція повністю відкрита до співпраці», – зазначив очільник Нацполіції.

  Глава делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Алан Ешліман відзначив, що співпраця з Національною поліцією є плідною та ефективною.

  «Ми найбільше цінуємо відкритість, довіру та пряму комунікацію, яка склалася у нашій взаємодії», – сказав Алан Ешліман.

  У ході зустрічі сторони обговорили спільні заходи Нацполіції та представників МКЧХ зі встановлення місцезнаходження безвісти зниклих осіб на лінії зіткнення. Крім того, йшлося про допомогу делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в ідентифікації загиблих, рідні яких перебувають на тимчасово окупованій території України.

  Керівництво Нацполіції також наголосило на важливості розробки та напрацювання нормативно-правових актів, що стосуються ідентифікації тіл загиблих українців шляхом ДНК-аналізу. У відповідь представники МКЧХ висловили готовність розглянути підтримку цих ініціатив під час їх ухвалення на законодавчому рівні.