• In English
 • На Житомирщині за результатами земельного аукціону передано в оренду понад 200 га земель на суму 485 тис. гривень

  У березні поточного року на земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, інвестори придбали права оренди на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 208,6 гектара.

  Обидві земельні ділянки розташовані на території Мирославської сільської ради Бердичівського району Житомирської області та призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  З переможцями аукціону уклали договори оренди строком на 7 років.

  Найдорожче під час торгів продано право оренди на земельну ділянку площею 101,8 га, де стартова ціна піднялася більше ніж утричі – з 80,1 тис. грн до 250 тис. грн (або 24,96% від нормативної грошової оцінки). За земельну ділянку площею 106,8 га переможець торгів запропонував 235 тис. грн (19,64% від нормативної грошової оцінки), що у 2,5 разу перевищує стартову ціну.

  Загальний розмір річної плати за користування цими землями, визначений за результатами торгів, склав 485 тис. гривень. Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджету органу місцевого самоврядування Житомирщини та можуть бути використані на реалізацію соціальних програм.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.