• In English
 • На здобуття премії імені Івана Франка надійшло 22 твори

  Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності в 2020 році. Всього подано 22 твори. Зокрема, у номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ» - п’ять публіцистичних творів, опублікованих у газетах «Дзеркало тижня», «День», «Культура і життя», часописі «Буковинський журнал», а також «Українському альманасі - 2018», що видає Об’єднання українців у Польщі.

  Десять програм, що вийшли в ефірі телеканалів «ДніпроTV», «Еспресо», UA: Перший,  UA: Культура змагатимуться за премію у номінації «За кращий твір у телевізійній сфері». Ще дві радіопрограми, що вийшли в ефірі Українського радіо та одеській філії Українського радіо - у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері».

  П’ять наукових праць надійшло на здобуття премії у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».

  Нагадаємо, що премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року. Вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка - 27 серпня - у розмірі 10 тисяч гривень в кожній номінації.

  Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

  З переліком робіт, поданих на здобуття премії імені Івана Франка цього року, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо /за посиланням/.