• In English
 • На закупівлю та модернізацію озброєння та військової техніки у 2019 році передбачено 11,5 млрд грн, – Міноборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 квітня 2019 року о 16:40

  Оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки є одним із безперечних пріоритетів у розбудові Збройних Сил України. На цьому сьогодні, 11 квітня, наголосив заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник під час брифінгу для журналістів у Києві.

  Він повідомив, що у 2018 році завдяки виділеному фінансовому ресурсу на ці потреби було суттєво поліпшено якісні характеристики окремих зразків ракетно-артилерійського озброєння українського виробництва, що підтверджено нещодавно проведеними випробуваннями. За його словами, у 2019 році зазначена робота продовжиться. Зокрема, планується подальше удосконалення цього озброєння, його серійне виробництво та закупівля для потреб Збройних Сил України.

  Так, у цьому році на закупівлю та модернізацію озброєння та військової техніки під виділений ресурс у розмірі 11,5 млрд гривень планується поставити для потреб оборони більше 800 одиниць автомобільної техніки, 600 одиниць техніки зв’язку, понад 270 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, більше 200 одиниць бронетанкового озброєння і техніки, 3000 одиниць стрілецького озброєння, а також іншого озброєння і військової техніки.

  «Окрім того, в інтересах Збройних Сил України заплановано проведення двадцяти дослідно-конструкторських робіт», –  повідомив Сергій Винник, додавши, що у поточному році під виділений ресурс у розмірі 4 млрд гривень планується відремонтувати більше 5 тисяч одиниць озброєння та військової техніки.