• In English
 • На Вінниччині підприємство харчової промисловості модернізує виробничі потужності
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 10 січня 2018 року о 18:24

  Наприкінці 2017 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області видано сертифікати про готовність до експлуатації низки об’єктів будівництва.

  Зокрема, в місті Гайсин завершено реконструкцію споруд з будівництвом цеху по виробництву сухих молочних продуктів ТОВ «Гайсинський молокозавод». Новий цех площею 400 м² має потужність 2 тонни продукції на добу. Його роботу забезпечують 6 працівників. Також на підприємстві модернізовано котельню та мережі інженерного забезпечення.

  У той же час, в селі Довгополівка Тиврівського району завершено будівництво водозабірної свердловини глибиною 80 м. Потужність нового джерела водопостачання складає 26 тис. м³/рік. Замовником будівництва є Довгополівська сільська рада.

  Також в регіоні триває оновлення систем вуличного освітлення. Так, у місті Козятин на вул. 1-го Травня реконструюють 905 м мережі та планують встановити 10 сучасних світильників. Відповідний дозвіл видано наприкінці грудня Департаментом Держархбудінспекції на Вінниччині замовнику будівництва – Управлінню житлово-комунального господарства Козятинської міської ради.