• In English
 • На трасі Знам’янка-Луганськ-Ізварине, що на Дніпропетровщині укладають верхній шар нового покриття
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 21 травня 2021 року о 11:54

  На Дніпропетровщині ремонтують трасу М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. На ділянці у напрямку П’ятихаток від межі з Кіровоградською областю вже укладають верхній шар асфальту. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «На Дніпропетровщині триває ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Дорожня техніка працює одночасно на декількох ділянках», – зазначив Валентин Резніченко.

  Оновлюють трасу за сучасними технологіями, що використовують у Європі, каже керівник проекту Олександр Бенюх. Фрезерують 10 см старого зношеного покриття. Після – влаштовують 37 см нового асфальту. Від межі з Кіровоградською областю до села Жовте – вже 8 км готового покриття. Далі до Божедарівки – дорога поки з вирівнюючим шаром. Зверху ще покладуть верхній. На окремих відрізках дорожники встановлюють бордюри, влаштовують водостоки, відсипають узбіччя. Укріплюють відкоси рослинним ґрунтом. Поблизу п’ятихатської розв’язки ремонтують шляхопровід.

  «Дніпропетровщиною проходить майже 300 км траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Після ремонту вона отримає новий індекс М-30. І стане частиною Дороги єдності, що сполучить схід і захід країни», – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

  Ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине один із наймасштабніших проектів Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».