• In English
 • На території 6-го Арсеналу в Ічні тривають заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 жовтня 2018 року о 17:25

  Станом на 16:30 над 6-м Арсеналом Ічнянського району Чернігівської області спостерігається незначне задимлення та наявні поодинокі вибухи. Про це з місця надзвичайної події повідомив начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай.

  З метою локалізації осередків тління на території 6-го Арсеналу працює військова техніка підрозділів ЗС України. Зокрема, на технічній території працюють 3 інженерні машини розгородження (ІМР) та 9 пожежних танків ГПМ-54, а також 15 пожежних автомобілів від підрозділів, задіяних до ліквідації пожежі. 2 літаки АН-32П від ДСНС здійснили 18 скидів води над осередками тління.

  На території 6-го Арсеналу працюють 10 груп розмінування, які здійснюють пошук та очищення території від вибухонебезпечних предметів.

  Координацію локалізації надзвичайної події безпосередньо здійснює оперативна група, яку очолює начальник Генерального штабу ЗС України генерал армії України Віктор Муженко та заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

  Як вже повідомлялося, з метою убезпечення життя місцевого населення на місці надзвичайної події організовано повну взаємодію підрозділів ЗС України, Національної поліції, Служби безпеки України, Військової прокуратури та органів місцевої влади.

  Начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України повідомив, що з метою упередження можливих випадків мародерства, виявлення можливих залишків боєприпасів та проведення інформування місцевого населення про небезпечні предмети в населених пунктах, прилеглих до місця надзвичайної події, працюють патрулі Військової служби правопорядку у ЗС України.