• In English
 • На сьогодні склалися прекрасні умови для економії монетизованих субсидій, - Павло Розенко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 19 березня 2019 року о 13:02

  Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що на сьогодні склалися сприятливі умови для реальної економії монетизованих субсидій. Про це він сказав у ході селекторної наради.

  «З початку березня практично на всій території України встановилася плюсова температура, тому люди мають реальну можливість економити на опаленні в комфортному для себе режимі. Монетизація субсидій – це реальний механізм заощадити кошти і отримати додатковий ресурс, який, після сплати необхідних платежів, може бути використаний на власні потреби домогосподарств. А якщо зараз сім’я вкладе заощаджені кошти в енергозбереження, то суми економії в наступному році можуть бути значно більшими», - зазначив Павло Розенко, зауваживши, що у березні, квітні і травні  поточного року люди отримають свої субсидії в повному розмірі.

  За словами Віце-прем’єр-міністра, субсидії готівкою отримають приблизно 3,5 млн домогосподарств. Середній розмір субсидії складатиме 1676 гривень. Аналогічні суми люди отримають у квітні та травні 2019 року. «Це означає, що людина отримає на руки реальний ресурс і після сплати всіх житлово-комунальних послуг у неї залишаться реальні суми економії», - сказав він.

  Павло Розенко зауважив, що 2,3 млн домогосподарств отримають свої виплати через Пенсійний Фонд України, і приблизно 1,2 млн  – через «Ощадбанк».  «Через Пенсійний фонд виплата монетизованих субсидій розпочалася з 4 березня, через систему «Ощадбанку» -  з 12 березня», - сказав він, нагадавши, що  отримати субсидію готівкою можна в будь-якому відділенні «Ощадбанку».

  Віце-прем’єр-міністр також додав, що загальна сума нарахованих готівкою субсидій становить майже 5,7 млрд грн. «Це не додаткові видатки, це поточні виплати, які передбачені в Державному бюджеті Україні», - підкреслив він.