• In English
 • На Рівненщині нагадали про обов’язковість ліцензій для субпідрядників
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 13 серпня 2018 року о 15:06

  У Рівненській обласній державній адміністрації напередодні Дня будівельника відбулася зустріч з учасниками містобудівного процесу. Представники галузі обговорили актуальні питання сфери будівництва, зокрема, ліцензування субпідрядних організацій.

  «Передивіться всіх своїх субпідрядників, чи вони відповідають всім кваліфікаційним вимогам. Адже відповідати будете ви як замовники робіт, бо ви зверху стоїте за всіх інших», - зазначив начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда.

  Профільних спеціалістів, представників ГО «Асоціація працівників будівельної галузі в м. Рівне та Рівненської області» та будівельних організацій регіону поінформували про зміни до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності, а також про порядок ліцензування видів господарської діяльності з будівництва об’єктів з середнім та значним класом наслідків (відповідальності).

  Начальник управління ДАБІ на Рівненщині нагадав, що учасники містобудівної діяльності можуть завжди звертатися до тероргану держархбудконтролю за консультаціями стосовно питань, які виникають у процесі будівництва, та отримати кваліфіковані відповіді.

  З нагоди професійного свята заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко привітав усіх присутніх. За його словами, керівництво регіону завжди може розраховувати на професіоналізм та підтримку будівельників у реалізації важливих соціальних, освітніх та інфраструктурних проектів.

  «Ви створюєте можливості для промислового підприємства - працювати, для пацієнта лікарні - отримувати якісну медичну послугу, а для учня - отримувати освіту. Все починається з фундаменту, який закладають будівельники. Ми дуже цінуємо вашу роботу, вашу працю», - підкреслив він.