• In English
 • На Решетилівській трасі, що на Дніпропетровщині, завершують будівництво моста і двох транспортних розв’язок
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 30 квітня 2021 року о 13:42

  На фінішній прямій будівництво однієї з найскладніших ділянок траси Дніпро-Решетилівка. У Царичанській громаді  «виросли» міст через канал Дніпро-Донбас і дворівнева транспортна розв’язка. Нині там вже наносять гідроізоляцію. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Будівництво Решетилівської магістралі – подія всеукраїнського масштабу. Вперше за три десятиліття незалежності зводять трасу «з нуля». Все – за новітніми технологіями», – зазначив Валентин Резніченко.

  Стометровий міст з’явився усього за 5 місяців. Його вже з’єднали зі збудованою поряд транспортною розв’язкою. Зараз на обох спорудах наносять гідроізоляцію. А далі можна буде укладати асфальтобетонне покриття. Останній штрих – розмітка.

  «Мостовики працюють злагоджено та якісно. Тож бачимо відмінний результат. Впевнено рухаємося далі», – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

  Від додав, що будівництво національної магістралі Н-31 ведеться в режимі 24/7. Ще один шляхопровід звели «з нуля» на території Петриківської громади. Він із збірного залізобетону. Довжиною майже 76 метрів. Зараз там влаштовують напильну гідроізоляцію – на прогоновій будові й тротуарах.

  Загалом на ділянці Решетилівської траси у Дніпропетровській області буде 56 штучних споруд. Серед них – шляхопроводи для проїзду аграрної техніки та проходу худоби. А ще – естакада через річку Оріль.

  В області вже звели 28,6 км нової автомагістралі. Залишається добудувати ще 29,5 км. Дорога проходитиме від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей.

  Траса Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – один із найамбітніших об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Вона з’єднуватиме Дніпропетровщину з Києвом.