• In English
 • На постачання Збройних Сил надійшла система світлосигнального обладнання вітчизняного виробництва
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 квітня 2019 року о 15:26

  Нова система світлосигнального обладнання «Фотон» українського виробництва днями була офіційно прийнята на постачання Збройних Сил України. Новинкою вже обладнали чотири військові аеродроми. Нещодавно завершили розгортання системи й на Черкащині.

  «Над створенням комплекту ми працювали із підприємством-виробником понад три роки. Серед головних вимог до нього – застосування сучасних технологій, відповідність міжнародним стандартам та найголовніше – незалежність від закордонних постачальників. Це нам вдалося реалізувати», - розповів провідний спеціаліст командування Повітряних Сил ЗС України Володимир Манаєнков.

  Обладнання має гарантію 5 років чи 5 тисяч годин. На аеродромі у Хмельницькій області, де воно й тестувалося, комплект безвідмовно працює вже протягом трьох років.

  Володимир Манаєнков також додав, що найближчим часом світлосигнальне обладнання також планують встановити на військових аеродромах Вінниччини та Полтавщини. Крім того, є замовлення на поставку комплектів до авіаційних частини Сухопутних військ та Військово-Морських Сил.